Rzeźnicki pakiet od Squeezy!

Rzeźnicki pakiet od Squeezy!
Kontynuując zeszłoroczną tradycję, na trasie tegorocznego cyklu biegów Bieg Rzeźnika o Waszą dobrą energię zadba Squeezy Sports Nutrition. Nasze wolne od glutenu i laktozy żele oraz drink żele energetyczne o owocowych i lekko słonych smakach, a także batony i żelki znajdziecie na trasie zawodów, w specjalnie przygotowanych punktach odżywczych. W sezonie 2016 dla wszystkich Rzeźników i Rzeźniczek SQUEEZY przygotował również coś specjalnego – ENERGETYCZNY PAKIET w unikatowym, rzeźnickim pudełku z logotypami wszystkich biegów składających się na ten wyjątkowy cykl.

Squeezy_grupa

Co dobrego w naszym mocno energetycznym pakiecie?

  • 4 pysznie owocowe żele energetyczne ( banan, malina, cytryna, brzoskwinia/pomarańcza),
  • 2 żele energetyczne z dodatkową dawką pobudzającej kofeiny ( cola, cytryna),
  • 1 batonik energetyczny na bazie muslie, o pysznym owocowym smaku,
  • 1 batonik energetyczny BIO – 100% naturalnych składników (migdały, ananas i miód),
  • 1 saszetka wysokowęglowodanowego napoju energetycznego do przygotowania aż 750 ml gotowego napoju.

 

Rzeźnicki tydzień biegowy w Bieszczadach zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto już dziś wypróbować nasz pakiet specjalny, w wyjątkowej, promocyjnej cenie 50 pln. Nie czekaj, zaserwuj sobie porządną dawkę dobrej Squeezy energii bez sztucznych słodzików i barwników.

Rzeźnickie Squeezy pakiety do nabycia w naszej partnerskiej sieci sklepów SklepBiegowy.com (Olsztyn, Gdańsk, Bielsko-Biała, Toruń, Kraków, Warszawa) oraz przez stronę internetową sklepbiegowy.com
Śpieszcie się, liczba pakietów ograniczona!

Po więcej energetycznych informacji zajrzycie na www.squeezy.pl