Bieg Rzeźnika partnerem strategicznym GUT

Z radością informujemy, że zostaliśmy partnerem strategicznym biegu Gorce Ultra-Trail. Połączyła nas miłość do gór i poniekąd… Główny Szlak Beskidzki. Poza tym warto dzielić się dobrymi praktykami i doświadczeniem z innymi. I tym samym wspierać ciekawe biegi górskie w nowych miejscach.

Gorce Ultra-Trail wesprzemy logistycznie, materiałowo, a także osobowo . Wspólnie będziemy też prowadzić akcje promocyjne. Nie zdziwcie się zatem, jeśli w Gorcach spotkacie co najmniej kilka rzeźnickich elementów!

Mamy też specjalną ofertę dla wszystkich, którzy ukończyli chociaż jeden z dystansów w trakcie Rzeźnickiego Festiwalu Biegowego Bieg Rzeźnika 2016 lub opłacili już start ultraMaratonie Bieszczadzkim 2016, do 12 sierpnia obowiązują u nas opłaty wg stawek z lipca, zarówno na dwa dystanse Gorce Ultra-Trail, jak i na 20 km Ochotnica Challenge. Przy wypełnianiu przelewu prosimy o wpisanie, który z biegów rzeźnickich jest podstawą do niższej opłaty za Gorce Ultra-Trail.

Znaczy to także, że jeśli ktoś zapisze się i za płaci za ultraMaraton Bieszczadzki do 12 sierpnia, będzie mógł skorzystać u nas z lipcowej stawki opłat za GUT.
Zapraszamy w Bieszczady i zapraszamy w Gorce!