Przygotowanie medyczne uczestników

Bierzesz udział w Rzeźnickim Festiwalu Biegowym? Chcesz w bezpieczny sposób poprawić swoje sportowe wyniki?
Z myślą o Tobie Grupa LUX MED – Partner Rzeźnickiego Festiwalu Biegowego – przygotowała ofertę specjalną na usługi w ramach programu Medycyna dla Sportu i Aktywnych. Dzięki temu możesz wykonać specjalistyczne badania i testy w preferencyjnych cenach i dowiedzieć się m.in. jak funkcjonuje Twój organizm i jak świadomie osiągać wyznaczone sobie cele.

By skorzystać z oferty pobierz kupon i podając hasło umów się na wizytę pod nr 22 33 22 842.

Program Medycyna dla Sportu i Aktywnych został stworzony przez ekspertów Grupy LUX MED zarówno z myślą o profesjonalnych sportowcach, jak i sportowcach amatorach. Zależy nam na tym, by osoby trenujące zawodowo lub po prostu wyznaczające sobie ambitne sportowe czy życiowe cele, mogły poznać swoje predyspozycje do uprawiania danej dyscypliny sportowej, uchronić się przed urazami oraz w bezpieczny i świadomy sposób poprawiać swoje wyniki. Chcemy im także pomagać w powrocie do sprawności, gdy przydarzy im się mniej lub bardziej groźna, ale zawsze przykra kontuzja.

Program koordynuje Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski, jeden z najlepszych polskich sportowców, który aktywnie promuje bezpieczne uprawianie sportu i podkreśla, jak ważne w codziennym treningu – nie tylko wyczynowców, są badania profilaktyczne.

POBIERZ KUPON >>>