Oficjalna premiera modelu KONA, rajdowe emocje z WRC Hyundai Motorsport Team. Zapraszamy

 

HYUNDAI - Polska Magazyn FacebookYoutubeInstagramTwitter
Jazda testowaZnajdź DelareaKonfiguratorModele
Szanowni Państwo

Dobiega końca UEFA EURO U21 Polska 2017, przed nami już tylko mecz finałowy w Krakowie. Hyundai – oficjalny partner Mistrzostw, udostępnił flotę 71 samochodów - m.in. modele: Santa Fe, i40, H350, zapewniając transport zawodnikom, przedstawicielom UEFA, sędziom oraz gościom VIP podczas tego wyjątkowego, sportowego święta. To tylko jedno z emocjonujących wydarzeń pod patronatem marki tego lata. W Mediolanie odbyła się europejska premiera całkowicie nowego modelu KONA, segmentu B-SUV. W Polsce Hyundai partnerował największemu polskiemu festiwalowi biegów górskich, model Hyundai IONIQ został zdobywcą nagrody w plebiscycie Fleet Awards Polska 2017 w kategorii „samochód z napędem alternatywnym”, a WRC Hyundai Motorsport Team startuje w Rajdzie Polski w Mikołajkach.

Zapraszamy do lektury,
zespół Hyundai Motor Poland

Pobierz obrazyKONA. Nowy SUV Hyundai.

13 czerwca odbyła się europejska premiera modelu KONA w Mediolanie. Innowacyjność, funkcjonalność i praktyczność oraz progresywna stylistyka to wyróżniki nowego modelu Hyundai segmentu B-SUV. Zastosowanie najnowszych technologii gwarantuje doskonałe właściwości jezdne, dynamikę i bezpieczeństwo. KONA wyróżnia się także przestronnością wnętrza, płynną oraz wyrazistą linią nadwozia. Na przodzie dominuje kaskadowy grill charakterystyczny dla marki Hyundai. Jesteśmy pewni, że KONA zadowoli najbardziej wymagających Klientów. Specjalnie dla Państwa, już teraz istnieje możliwość zapisywania się na premierowe jazdy testowe.

Zapraszamy do kibicowania
Pobierz obrazy

29.06-02.07 startuje Rajd Polski w Mikołajkach. Kierowcy WRC Hyundai Motorsport Team pokonają po 9 odcinków specjalnych. Jak co roku organizatorzy postarali się o uatrakcyjnienie trasy wprowadzając zupełnie nowe odcinki: Pozezdrze oraz Orzysz. Rajdowe emocje mogą Państwo poczuć nie tylko na Mazurach, ale także w Warszawie. Przy Atrium Targówek stanęło stoisko WRC Hyundai, gdzie można m. in. obejrzeć samochód rajdowy Hyundai i20 Coupe WRC, wziąć udział w turnieju gier WRC5, NRace, VR+ oraz wygrać gadżety. Na stoisko wstęp wolny, zapraszamy.

Hyundai Oficjalnym Partnerem Biegu Rzeźnika w Cisnej
Pobierz obrazy

Od Mazur po Podkarpacie, Hyundai obecny jest jako partner ciekawych inicjatyw. W czerwcu marka po raz drugi została Oficjalnym Partnerem Festiwalu Bieg Rzeźnika w Cisnej. Jest to największy festiwal biegów górskich w Polsce. W tej wymagającej niezwykłej wytrzymałości i sportowej kondycji imprezie, wzięło udział ponad cztery tysiące osób. Podczas Biegu Rzeźnika flota samochodów Hyundai: i30 Nowej Generacji, Tucson, i40, Santa Fe oraz H350 służyły jako samochody transportowe do przewozu żywności dla biegaczy. Naszymi autami poruszła się też ekipa telewizji, fotograf i organizatorzy. Hyundai odpowiadał również za branding biegu na trasie oraz na terenie, gdzie odbywał się Festiwal.

Hyundai IONIQ zwycięzcą w kategorii Samochód z napędem alternatywnym
Pobierz obrazy

Ponownie prezentujemy model Hyundai IONIQ, tym razem jako zwycięzcę w plebiscycie Fleet Awards Polska 2017 w kategorii „samochód z napędem alternatywnym”. Dziękujemy za to zaszczytne wyróżnienie. Model IONIQ jako jedyny na świecie dostępny jest z trzema napędami ekologicznymi do wyboru: hybrydowym, hybrydowym plug-in oraz elektrycznym. IONIQ Hybrid został doceniony przez praktyków w dziedzinie zakupów i zarządzania firmowymi flotami samochodowymi. Do 2020 roku Hyundai planuje wprowadzić do sprzedaży 14 ekologicznych modeli samochodów: 5 hybrydowych, 4 hybrydowe typu Plug-in, 4 elektryczne i 1 wodorowy.

Kontakt

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy
do kontaktu.

Hyundai Motor Poland Sp. z o. o.
ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa
www.hyundai.pl

Jazda testowaZnajdź DelareaKonfiguratorModele