III Festiwal Biegu Rzeźnika to także muzyczna zabawa!

III Festiwal Biegu Rzeźnika to także muzyczna zabawa!

Zapraszamy w niedzielę 11.06 i piątek 16.06.

W niedzielę około godziny 19:00 zagra dobrze wam znany zespół Wiewiórka na Drzewie.

A w piątek 16.06.2017 zapraszamy na koncert finałowy.
Zaczynamy od godziny 18:00 i gramy do późnej nocy.

Co będzie się działo?
Zestaw pełen komplet energii!

Zagrają takie zespoły jak WD40 (Etno), Rootsvelt (Reggae), Glass Balerina (Britpop, rock alternatywny), Wiewiórka na Drzewie (Rock, reggae, SKA), Chorzy (Rock społeczny), Showdown (Hard Rock Metal)

Kilka słów o gwiazdach wieczoru:

Wiewiórka Na Drzewie jest niezwykle energicznym zespołem, który podczas swoich występów błyskawicznie nawiązuje świetny kontakt z publicznością. Nie ma takiej imprezy, której Wiewiórka nie potrafiłaby rozkręcić!

Odkąd w 2008 r. rozpoczęliśmy wspólne koncertowanie jako Wiewiórka Na Drzewie, zapewniamy oprawę muzyczną podczas bieszczadzkich Biegów Rzeźnika. Jesteśmy też zamieszani w organizację części muzycznej Półmaratonów Gliwickich oraz wielu innych sportowych imprez, co przekłada się na popularność i pozytywny odbiór w środowisku osób prowadzących aktywny tryb życia. Niedawno nasz utwór Rzeźnik zajął piąte miejsce w rankingu najlepszych utworów do biegana prestiżowego magazynu Runner’s Word, wyprzedzając m.in. Happy, Seven Nation Army i Eye of the tiger.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/wiewiorkanadrzewie

Chorzy pochodzą ze Szczecina. Mają na koncie dwa krążki. Grają muzykę rockową (samozwańczo używając w stosunku do niej określenia rock społeczny), stylistycznie jednak ocierają się o więcej nurtów, takich jak hip hop czy punk.
W ich muzyce da się też odnaleźć elementy pastiszu i zapożyczeń muzyczno-słownych. Chorą mieszankę stylów muzycznych dopełniają teksty, zarówno śmieszne jak i śmiertelnie poważne
Na żywo są nieokiełznani i nie zostawiają jeńców, uwalniając w obrębie sceny i kierując w stronę widowni nieskończone pokłady energii.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/chorzyofficial

 

Czekamy na was pod sceną!

Zapraszamy. Zespoły i organizatorzy.