Hyundai został Sponsorem Technicznym Fundacji Biegu Rzeźnika 2019

Hyundai został Sponsorem Technicznym Fundacji Biegu Rzeźnika oraz Sponsorem Tytularnym ultraMaratonu Bieszczadzkiego 2019.

Jako Sponsor Techniczny Fundacji Biegu Rzeźnika oraz Sponsor Tytularny ultraMaratonu Bieszczadzkiego 2019, Hyundai udostępnił Fundacji Biegu Rzeźnika na okres jednego roku sześć samochodów Hyundai TUCSON.

Po raz czwarty Hyundai został Sponsorem Technicznym Fundacji Biegu Rzeźnika oraz Sponsorem Tytularnym ultraMaratonu Bieszczadzkiego. W dniu 22 stycznia miało miejsce przekazanie floty samochodów Hyundai TUCSON pod siedzibą firmy Hyundai Motor Poland, przy ul. Wołoskiej 24 w Warszawie. Samochody w imieniu Hyundai Motor Poland przekazał Sebastian Cyborowski, Dyrektor Zarządzający, a w imieniu Fundacji Biegu Rzeźnika odebrał Mirosław Bieniecki, Prezes. Wszystkie udostępnione pojazdy zostały oklejone charakterystycznymi pomarańczowo-czerwonymi barwami Hyundai ultraMaratonu Bieszczadzkiego. Samochody będą wykorzystywane do zapewnienia obsługi logistycznej (przewozu osób i zaplecza technicznego), zarówno podczas odbywającego się na jesieni Hyundai ultraMaratonu Bieszczadzkiego, jak i podczas pozostałych imprez organizowanych w czasie roku przez Fundację - Zimowego Maratonu Bieszczadzkiego w styczniu oraz Festiwalu Biegu Rzeźnika w czerwcu. Barwnie oklejonych samochodów Hyundai TUCSON będzie więc można wypatrywać na zaśnieżonych bieszczadzkich drogach już 26 stycznia.

Już po raz czwarty Hyundai został Sponsorem Fundacji Biegu Rzeźnika, udostępniając organizatorom biegów flotę samochodów Hyundai TUCSON. Cieszymy się, że możemy wspierać inicjatywę, która tak bardzo wpisuje się w filozofię marki Hyundai. Podobnie jak biegacze biorący udział w tym ekstremalnym wydarzeniu, wierzymy, że dzięki wytrwałości, ciężkiej pracy i ciągłemu przełamywaniu granic, to, co z pozoru wydaje się niemożliwe, stanie się osiągalne. TUCSON to nasz flagowy model, który dzięki doskonałym właściwościom jezdnym sprawdza się nie tylko w mieście, ale również w trudnych, górskich warunkach. Hasło promujące ten model, Sukces należy do ambitnych, świetnie wpisuje się w charakter imprezy”. – powiedział Sebastian Cyborowski, Dyrektor Zarządzający Hyundai Motor Poland.

„Dziękujemy naszemu sponsorowi za udostępnienie floty sześciu samochodów Hyundai TUCSON. Samochody te doskonale sprawdziły się jako zaplecze logistyczne na górskich drogach podczas poprzednich edycji Biegu Rzeźnika oraz innych biegów. Jesteśmy wdzięczni firmie Hyundai Motor Poland za kontynuację wsparcia również w roku 2019”. – powiedział Mirosław Bieniecki, Prezes Fundacji Bieg Rzeźnika.