Hoka One One zaprasza na stoisko!

Wygraj obuwie, przetestuj za darmo kluczowe modele oraz zdobądź rabaty na zakup! Hoka One One zaprasza na stoisko!

Po raz trzeci z rzędu Hoka One One piastuje tytuł Głównego Sponsora Branżowego naszej imprezy. Niezwykle intensywny rozwój amerykańskiego brandu wpływa na stale rosnącą ilość jego fanów. Dotyczy to już nie tylko obuwia dedykowanego biegaczom górskim oraz tym, którzy preferują miejski asfalt - Hoka One One ceniona jest również wśród miłośników triathlonu czy nawet …hikingu. Kolejne kolekcje i wprowadzane w ich ramach modele obuwia - nierzadko bestsellery w ulepszanych wersjach - zdobywają serca kolejnych miłośników biegania. Tym bardziej cieszymy się, iż popularnej „Hoki” nie zabraknie z nami również i w czasie bieżącej, piątej już odsłony Festiwalu Biegu Rzeźnika. Jakich atrakcji na stoisku Hoka One One możemy spodziewać się tym razem…?

Specjalnie z myślą o swoich fanach, jak i osobach, który dotąd nie znały obuwia z charakterystyczną, przerośniętą podeszwą, Hoka One One przygotowała szereg atrakcji. Jedną z nich będą darmowe testy obuwia - na chętnych czekać będzie blisko 80 par, skupiających się wokół flagowych modeli Hoka One One. Znajda się wśród nich m.in. trailowy Speedgoat 2, uniwersalne Challenger ATR 4 czy miejski Clifton 4, wszystkie w wydaniach damsko - męskich. Każdy z uczestników imprezy, niezależnie czy startuje w zawodach czy jedynie kibicuje innym, będzie mógł zupełnie za darmo, na okres 24 godzin, wypożyczyć dwa wybrane modele obuwia. Wystarczy zgłosić się do stoiska Hoka One One, dobrać odpowiednie obuwie i …cieszyć się bieganiem! Szczegółowe zasady wypożyczania butów, wraz z listą dostępnych egzemplarzy, dostępne będą na stoisku producenta oraz na końcu niniejszej informacji.

Na osoby, które już wiedzą, który model najbardziej odpowiada ich preferencjom - lub stwierdzą to w czasie testów - czeka kolejna atrakcja, czyli rabat na zakup obuwia. Sieć Sklep Biegacza - partner marki Hoka One One w czasie festiwalu oraz główny, krajowy odbiorca jej oferty - przygotowała 20% obniżkę na wszystkie jej modele dostępne w swojej ofercie. Akcja „SKOCZ PO RABAT!” obowiązuje nie tylko na stoisku w czasie trwania festiwalu, ale i sklepach stacjonarnych oraz w e-sklepie, maksymalnie do 30 czerwca b.r. Warunkiem każdorazowo jest podanie kodu promocyjnego. Szczegółowe informacje n.t akcji można uzyskać na stoisku Hoka One One, obsługiwanym m.in. przez pracowników Sklepu Biegacza.

Kolejną atrakcją, którą producent przewidział dla swoich fanów, są trzy konkursy, w których można wygrać vouchery na obuwie Hoka One One oraz pakiety z gadżetami! Pierwszy z nich odbędzie się lada moment na oficjalnym fanpage’u imprezy. Aby wziąć w nim udział, w komentarzu pod postem konkursowym należy zamieścić zdjęcie swojego autorstwa obrazujące motto brandu - „Time To Fly”. Spośród nadesłanych zgłoszeń wygrają dwie propozycje, które uzbierają najwięcej „lajków”. Dodatkowo przedstawiciele marki nagrodzą voucherem autora propozycji, która najbardziej im przypadnie do gustu. Po więcej szczegółów zapraszamy na fanpage Biegu Rzeźnika.

Kolejne dwa konkursy czekać będą na Was na stoisku Hoka One One. W pierwszym z nich z zasłoniętymi oczami trzeba będzie rozpoznać jakie modele butów kryją się w pudełku. W drugim znajdziemy coś dla fanów układanek - do ułożenia będą puzzle. Co oczywiste, liczyć będzie się tu zwinność! W obu konkursach osoba, która najszybciej upora się z zadaniem, nagrodzona zostanie voucherem na obuwie. Organizatorzy przewidzieli również nagrody pocieszenia w postaci obrandowanych gadżetów z logo Hoka One One.

Ogłoszenie zwycięzców we wszystkich konkursach odbędzie się tuż po ceremonii wręczania nagród dla laureatów Biegu Rzeźnika. Jego zwycięscy - zarówno na odcinku 80, jak i 100 km - również zostaną nagrodzeni voucherami na obuwie Hoka One One. Nie inaczej będzie ze zwycięzcami obu odcinków - 115 i 140 km - biegów Rzeźnik Ultra. Również i tutaj organizatorzy nagrodzą nimi najlepszych spośród klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn.

Nie pozostaje zatem nic innego niż udać się w Bieszczady i spotkać na miejscu imprezy…Do zobaczenia w Bieszczadach! 🙂

· HOKA ONE ONE Time To Fly - regulamin

· HOKA ONE ONE - set testowy

· HOKA ONE ONE - regulamin setu testowego

O producencie

HOKA ONE ONE jest producentem specjalistycznych butów biegowych, popularnych zwłaszcza w kręgu biegaczy długodystansowych. W ich gronie stanowi ona jedną z najszybciej rosnących sprzedażowo marek na świecie. Ceniona jest jednak również wśród amatorów, dopiero zaczynających swoją przygodę z bieganiem. Znakiem charakterystycznym obuwia jest nietypowa budowa, związana z zastosowaniem niezwykle grubej, piankowej podeszwy, co przekłada się na maksymalny stopień amortyzacji. Inne, typowe dla Hoka One One cechy to łódkowaty kształt, niskie osadzenie stopy w ramie buta, minimalna waga oraz bogata kolorystyka. Brand powstał we Francji w 2009 roku i od tego czasu sukcesywnie podbija kolejne rynki. Z sezonu na sezon producent sukcesywnie udoskonala najbardziej popularne modele, jak również wprowadza nowe propozycje. Na chwilę obecną najważniejsze modele to trailowy Speedgoat 3, miejski Clifton 5 oraz łączący cechy obu z nich Challenger ATR 5. Od wiosny 2016 roku Hoka One One dostępna jest w Polsce, a jej wyłącznym dystrybutorem na Polskę jest krakowska firma Raven.

Więcej informacji na http://www.hokaoneone.eu.