Hoka One One Głównym Sponsorem Branżowym

Rywalizacja w ramach IV Rzeźnickiego Festiwalu Biegowego potrwa 5 dni, przypadających pomiędzy 30 maja a 3 czerwca, z bazą w Cisnej. Spodziewamy się ok. 3 500 zawodników, którzy po raz kolejny podejmą rywalizację na trasach kilku niezwykle wymagających biegów. Punktem kulminacyjnym zawodów będzie, odbywający się już po raz XV, Bieg Rzeźnika. Rywalizacji biegaczy towarzyszyć będą Targi EXPO. Głównym Sponsorem Branżowym po raz drugi z rządu została marka Hoka One One - producent obuwia dla biegaczy, cenionego zwłaszcza w kręgu miłośników biegów górskich.

 • Na zwycięzców Biegu Rzeźnika i Biegu Rzeżnika Hardcore czekać będzie nie tylko splendor i chwała, ale i vouchery na wybrane modele butów Hoka One One.
 • Francusko - amerykańska marka ufunduje również obuwie dla zwycięzców kolejnego, niezwykle wymagającego biegu - Rzeźnika Ultra.
 • .
  Nieodłącznym elementem rywalizacji biegaczy po raz kolejny będą Targi Expo, zlokalizowane na Orliku w Cisnej. Wystawi się na nich m.in. Hoka One One, ponownie wraz ze swoim partnerem i głównym odbiorcą, czyli siecią Sklep Biegacza. Na współpracy tej zyskają biegacze, którzy będą mogli nabyć swoje ulubione obuwie o 15% taniej w stosunku do standardowej ceny. Nie zabraknie zarówno klasycznych modeli górskich jak Speedgoat 2 i Mafate Speed 2, uniwersalnego Challengera ATR 4 czy miejskich flagowców na czele z Cliftonem 4 i Arahi 2. Ci, którzy nie wiedzą, który model najbardziej odpowiada ich preferencjom, będą mogli za darmo przetestować wybrane modele w ramach setu testowego, który Sklep Biegacza udostępni podczas Festiwalu. Ponadto Hoka One One zorganizuje konkursy, w których do wygrania będzie 5 voucherów na dowolnie wybrany obuwie.

  SKOCZ PO RABAT >>>

  O producencie
  HOKA ONE ONE jest producentem specjalistycznych butów biegowych, popularnych zwłaszcza w kręgu biegaczy długodystansowych. W ich gronie stanowi ona jedną z najszybciej rosnących sprzedażowo marek na świecie. Ceniona jest jednak również wśród amatorów, dopiero zaczynających swoją przygodę z bieganiem. Znakiem charakterystycznym obuwia jest nietypowa budowa, związana z zastosowaniem niezwykle grubej, piankowej podeszwy, co przekłada się na maksymalny stopień amortyzacji. Inne, typowe dla Hoka One One cechy to łódkowaty kształt, niskie osadzenie stopy w ramie buta, minimalna waga oraz bogata kolorystyka. Brand powstał we Francji w 2009 roku i od tego czasu sukcesywnie podbija kolejne rynki. Z sezonu na sezon producent sukcesywnie udoskonala najbardziej popularne modele, jak również wprowadza nowe propozycje. Na chwilę obecną najważniejsze modele to trailowy Speedgoat 2, miejski Clifton 4 oraz łączący cechy obu z nich Challenger ATR 4. Od wiosny 2016 roku Hoka One One dostępna jest w Polsce, a jej wyłącznym dystrybutorem na Polskę jest krakowska firma Raven.

  Więcej informacji na http://www.hokaoneone.eu.

  O dystrybutorze
  RAVEN - powstała w 2005 roku krakowska firma, specjalizująca się w dystrybucji odzieży, obuwia i sprzętu renomowanych, zachodnich brandów. Początki firmy wiążą się z działalnością w segmentach outdoor i turystyka, z czasem jednak w jej portfolio pojawiły się marki zaliczane do kategorii biegowej czy lifestyle. Aktualnie Raven jest wyłącznym, krajowym dystrybutorem 15 uznanych i stale rosnących sprzedażowo brandów, takich jak Marmot, Aku, Teva, Hoka One One czy Smartwool. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów B2B, jak i finalnych odbiorców, od 2009 roku Raven rozwija autorską markę Rockland, oferującą sprzęt turystyczno - kempingowy. Zarówno w przypadku Rocklanda, jak i Tevy czy Kamika, Raven jest wyłącznym dystrybutorem na 10 rynkach Europy Wschodniej, m.in. w Czechach, na Słowacji czy na Węgrzech.

  Więcej informacji na http://www.ravenco.eu.