5-dniowy obóz biegowy w Bieszczadach

Zapraszamy na 5-dniowy obóz biegowy w Bieszczadach organizowany przez : Inzynierię Biegania.

Termin: 29 kwietnia – 3 maja 2018 r.
Cena już od 799 zł!

Dokładna lokalizacja pobytu:

Wszyscy zawodnicy będą zakwaterowani w Hotelu Połoniny w Polańczyku. Pokoje o wysokim standardzie wyposażone są w telewizor oraz łazienkę. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance herbaty na balkonie lub w ogrodzie. Na terenie całego obiektu można bezpłatnie korzystać z WiFi oraz miejsca parkingowego. Dla wszystkich uczestników obozu dostępna jest bezpłatnie Strefa Relaksu SPA, która zawiera jacuzzi, łaźnie parową, saunę fińska i strefę schładzania.

Plan biegowy wyjazdu.

Podczas wyjazdu będziemy pracować nad wytrzymałością ogólną, sprawnością oraz siłą biegową. Wprowadzimy Cię w ćwiczenia stabilizacji dla biegaczy oraz pokażemy prawidłową technikę rollowania. Zaliczymy dwie długie wycieczki górskie oraz zregenerujemy się w Strefie Relaksu SPA. Wyjaśnimy zasady korzystania z odnowy biologicznej w odniesieniu do treningu biegowego. Podczas indywidualnych konsultacji treningowych będziecie mogli wraz z trenerem przeanalizować swój dotychczasowy plan, jak i również określić cele na przyszłość i główny zarys cykli treningowych.
Treningi będą układane na każdym poziomie zaawansowania. Plan na obóz będzie bardzo zróżnicowany, będziemy wykonywać różne jednostki treningowe, od długich wybiegań przez stabilizację, a kończąc na treningach tempowych.

Opieka trenerska.

Nad wyjazdem, jak i nad wszystkimi jednostkami treningowymi będzie czuwał trener Dawid Malina. Jest to Halowy Mistrz Polski Seniorów w biegu na 3 000 m, brązowy medalista Mistrzostw Polski Seniorów w biegu na 10 000 m oraz Wicemistrz Polski w Półmaratonie z roku 2017. Aktualnie w swoim dorobku ma już 6 medali Mistrzostw Polski Seniorów w lekkoatletyce, Wicemistrzostwo Polski w długim biegu przełajowym oraz 10 medali Mistrzostw Polski w biathlonie letnim, a w tym dwukrotnie tytuł Mistrza Polski Seniorów. Trenuje aktualnie wielu biegaczy z całego Śląska na różnym poziomie zaawansowania, a jego główną ideą w metodyce jest trening efektywny, czyli mniejszym kosztem lepsze rezultaty.

Opiekę fizjoterapeutyczną sprawować będzieKatarzyna Golba. Utytułowana chodziarka, absolwentka AWF Katowice kierunków fizjoterapia i wychowanie fizyczne, trenerka personalna i znakomita biegaczka. Wielokrotna medalistka, reprezentantka kraju, aktualnie posiada 14 medali Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych. W roku 2017 została Mistrzynią Polski Seniorek w hali w chodzie na 3 km oraz Wicemistrzynią Polski Seniorek w chodzie na 20 km i w chodzie na 5 km na stadionie otwartym. Kasia zdobywała także medale w biegach górskich – w biegu pod górę na MP’17 w Skyrunning Verical km wywalczyła trzecie miejsce, a także zajęła drugie miejsce w biegu ULTRA 64 km w Biegu Siedmiu Dolin podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy.

Jak się zapisać?

Na podany adres mail (obozy@inzynieriabiegania.pl ) proszę o podesłanie swojego imienia, nazwiska, numeru PESEL (dane potrzebne dla ubezpieczyciela) oraz życiówki z któregokolwiek z dystansów: 10 km, półmaraton, maraton. W przypadku braku startów na podanych dystansach proszę o określenie stażu biegowego.
Zapisana osoba otrzyma rachunek wraz z danymi do przelewu, po zaksięgowaniu wpłaty rezerwacja zostanie potwierdzona oraz podane zostaną wszystkie szczegóły wyjazdu.

Zgodnie z informacjami podanymi w mailu zwrotnym, należy niezwłocznie dokonać opłaty 300 zł jako rezerwacji za wyjazd wykonując przelew na konto: mBANK PL70 1140 2004 0000 3702 7603 4279 z tytułem: OBÓZ BIESZCZADY Imię i Nazwisko Uczestnika.
Pozostałą część kosztu wyjazdu należy wpłacić w terminie do 20 kwietnia 2018 r. Osoby zapisujące się po 15.04.2018 r. muszą dokonać opłaty wyjazdu w całości.
Osoby, które dokonają wpłaty zaliczki i zrezygnują z wyjazdu otrzymają część zaliczki z powrotem (100 zł). Całość zaliczki zostanie zwrócona tylko i wyłącznie, gdy wyczerpią się wszystkie wolne miejsca na wyjazd – weryfikacja i zwrot odbędzie się po 7 maja 2018 r.

Więcej o obozie >>>